امکان انتشار آموزش های مجازی به صورت ویدیویی

رایج ترین روش ارائه آموزش ها در ایام قرنطینه که پشت سر گذاشتیم، ضبط و ارسال ویدیوهای آموزشی از طریق واتس اپ بود؛ اما اگر این کار از طریق وب سایت مدرسه انجام شود می تواند با امکانات بیشتر و به روش بهتری اجرا شود که در ادامه به شرح آن می پردازیم.

 

چرا استفاده از سامانه آرکامپ بهتر از واتس اپ است؟

زیرا شما در این پلتفرم امکانات بیشتری دارید؛ مثلاً می توانید ویدیوهای هر کلاس را فقط در دسترس دانش آموزان همان کلاس قرار دهید و همچنین اسامی دانش آموزانی که آن را مشاهده کرده اند را ببینید. از همه مهم تر اینکه شما می توانید ویدیوهای آموزشی را بارگزاری کنید و زمان انتشار آن را طوری تنظیم نمایید که در تاریخ و ساعت مدنظرتان منتشر شود.

علاوه بر این ها، قطعاً اینکه کلیه کانال های ارتباطی مدرسه با اولیا در یک پلتفرم باشد بهتر از آن است که اولیا برای مشاهده آموزش ها ، ارتباط با آموزگاران، دریافت  اخبار و اطلاعیه هابه چند پلتفرم مختلف مراجعه کنند.

 

چطور آموزش ها را بارگزاری کنیم؟

هر ویدیو ابتدا در فضای اینترنت آپلود شده و سپس از طریق پنل مدیریت برای دانش آموزان بارگزاری می شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید علاوه بر عنوان، می توان مشخص کرد که ویدیو مربوط به کدام کلاس و کدام درس می باشد.

 

ویدیوها کجا آپلود می شود؟

ویدیوها را می توانید هم به صورت مستقیم روی هاست مدرسه آپلود نمایید و هم روی سرور دیگری که لینک مستقیم ارائه می کند و یا اینکه در سایت آپارات آپلود کرده و از اسکریپت آن درون سایت استفاده نمایید. با توجه به حجم ویدیوها و تجربه های قبلی (مصرف زیاد زیاد فضا و ترافیک هاست) توصیه ما استفاده از سایت آپارات می باشد. که راهنمای آن را می توانید در صفحه راهنمای مدرسه مجازی آرکامپ ملاحظه نمایید.

 

دانش آموزان چطور آموزش ها را مشاهده یا دریافت خواهند کرد؟

بزودی ویدیوی نحوه مشاهده آموزش مجازی در این مطلب منتشر خواهد شد.

 

 

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443

 سامانه پیامکی: 50002030754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل (واحد فروش): info@arcompgroup.com

 ایمیل (واحد پشتیبانی): support@arcompgroup.com