امکان ثبت نام اینترنتی دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید

بی شک این روزها که خطر شیوع ویروس کرونا در جامعه وجود دارد، همه ما باید تلاش کنیم تا از رفت و آمدهای غیرضروری خودداری نماییم؛ اما ثبت نام سال تحصیلی بعد ، یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران مدارس غیردولتی بوده و هست که با راه اندازی یک وبسایت مجهز به سیستم ثبت نام آنلاین می توانید این فرایند را برای اولیا و مجموعه خود آسان کرده و با حذف ضرورت مراجعه حضوری و همچنین مصرف کاغذ، گام مهمی در راستای هوشمندسازی مرکز آموزشی خود بردارید.

 

 

دانش آموزان چه فرمی را برای ثبت نام تکمیل می کنند؟

شما میتوانید فرم مربوط به ثبت نام را در این لینک مشاهده نمایید.

 

فرایند ثبت نام دانش آموزان به چه صورت است؟

در مرحله اول با تکمیل فرم ثبت نام، مشخصات دانش آموز و اولیا ثبت خواهد شد و کدی برای پیگیری ثبت نام به اولیا ارائه می گردد. مسئول ثبت نام در مرکز آموزشی پس از بررسی مشخصات دانش آموز، ثبت نام وی را تایید می نماید که در این صورت در صورت مراجعه دانش آموز  به سامانه (با کد پیگیری ارائه شده) وارد مرحله بعدی شده و می بایست هزینه پیش ثبت نام را به صورت آنلاین پرداخت نماید.

 

لیست دانش آموزان ثبت نامی را چطور مشاهده کنیم؟

در پنل مدیریت سایت از طریق منوی ثبت نام ، اسامی کلیه دانش آموزان ثبت نام شده وجود دارد و می توانید در بین آنها جستجو کرده و یا برای حذف یا تغییر وضعیت ثبت نام هر یک اقدام نمایید. همچنین می توانید در قسمت تنظیمات ، ظرفیت هر کلاس را تعیین نمایید.

 

آیا امکان چاپ مشخصات هر دانش آموز وجود دارد؟

بله، با کلیک روی دکمه گزارش که روبروی نام هر یک از دانش آموزان وجود دارد، می توانید مشخصات کامل آنها را در یک قالب مناسب پرینت کنید.

 

چطور وضعیت ثبت نام دانش آموز را مشخص می کنیم؟

مسئول ثبت نام می تواند پس از بررسی های لازم ، با کلیک روی دکمه تغییر وضعیت نسبت به تغییر وضعیت یا اعلام نتیجه ثبت نام دانش آموز اقدام نماید. به عنوان مثال در تصویر زیر، ثبت نام اولیه دانش آموز مورد تایید قرار گرفته و در حال ثبت زمان مصاحبه حضوری می باشد:

 

اولیا چطور از وضعیت ثبت نام دانش آموزشان مطلع می شوند؟

همانطور که اشاره شد پس از ثبت کردن مشخصات اولیه دانش آموز توسط اولیا، سیستم یک کد پیگیری صادر کرده و به اولیا نمایش خواهد داد که وی می تواند با یادداشت یا پرینت کردن  این کد ، پس از چند روز به سایت مدرسه مراجعه نموده و از طریق این لینک و وارد کردن کد پیگیری ، از وضعیت ثبت نام دانش آموز خود مطلع شود.

 

 

  آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، بوستان 6، ساختمان سپاس واحد 1

 ساعات کار: شنبه الی چهارشنبه 8 الی 14

 تلفن ثابت: 01333754443

 سامانه پیامکی: 50002030754443

 شبکه های اجتماعی: arcompgroup@

 ایمیل (واحد فروش): info@arcompgroup.com

 ایمیل (واحد پشتیبانی): support@arcompgroup.com